• Aktualności

     • Sport dla wszystkich
      • Sport dla wszystkich

      • Powiat Giżycki/Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych jest realizatorem projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A  Litwa-Polska 2014-2020 pn. „Sport dla wszystkich”.

       Jednym z działań projektu są spotkania online grupy polskich i litewskich nauczycieli wychowania fizycznego o tematyce - wychowanie fizyczne w nauczaniu zdalnym. Reprezentantem naszej szkoły w spotkaniach jest Jarosław Kulhawik. Celem działania jest wymiana doświadczeń i dzielenie się swoim warsztatem pracy stworzonym w czasie zdalnego prowadzenia zajęć. Moderatorem spotkań jest Iwona Kochanowska. Do tej pory odbyło się 5 spotkań, których tematem było między innymi: bieżąca sytuacja w zakresie nauczania zdalnego w Polsce i na Liwie; Prawo oświatowe a zdalne nauczanie w obu krajach; Dostosowanie planów pracy do nauczania zdalnego, sposoby dokumentowania realizacji zajęć; Wymiana doświadczeń w zakresie sposobów motywowania uczniów do aktywności fizycznej w czasie pandemii i ich monitorowanie oraz wymiana doświadczeń w zakresie pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych - dostosowania kryteriów i sposobów oceniania.

     • „NASZ mały SUKCES, czyli kilka słów o praktykach zawodowych w Grecji”
      • „NASZ mały SUKCES, czyli kilka słów o praktykach zawodowych w Grecji”

      •             Po pokonaniu wielu przeciwności losu i trudności związanych z wystąpieniem pandemii, udało nam się w końcu zrealizować długo planowane przedsięwzięcie. W poniedziałek 28 września 2020 r. autokar z uczniami i kadrą wychowawczą Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu zatrzymał się na greckiej ziemi. Zmęczeni podróżą, ale przeszczęśliwi wysiedliśmy w Leptoakryi i … zaczęliśmy śnić na jawie. Ciepło, słoneczna pogoda, cudowne widoki.  Mieliśmy cel: przyjechać do Grecji i odbyć praktyki zawodowe.

                   Praktyki odbyły się w terminie 28.09. – 09.10.2010 r. w ramach projektu pt. „Nowoczesne praktyki zagraniczne formą podwyższenia umiejętności zawodowych uczniów techników oraz ich mobilności na krajowym i zagranicznym rynku pracy” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu POWER na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Uczestniczyło w nich 46 uczniów naszej szkoły. Opiekę nad nimi zapewnili organizatorzy praktyk ze strony greckiej oraz nauczyciele: Anna Daraż, Marzena Trusewicz – Żakiewicz, Andrzej Arian oraz koordynator projektu: Dariusz Radziulewicz. Byliśmy drugą grupą z naszej szkoły, która uczestniczyła w takim przedsięwzięciu.

                   W trakcie praktyk poszerzyliśmy wiedzę na temat swojego zawodu i tego jak wykorzystywać go w praktyce. Dużo czasu spędziliśmy w szklarni pielęgnując rośliny, z którymi dotychczas nie miałyśmy do czynienia oraz wysiewając nasiona. Mogliśmy poznać technologię produkowania deszczownic do nawadniania pól na plantacji hydroponicznej w Kalintzis - bardzo ważnych urządzeń dla greckiego rolnictwa. Byliśmy w winnicy, w której braliśmy czynny udział w zbiorze winogron. Odwiedziliśmy także winiarnię, będącą miejscem przetwórstwa winogron. Pracując przy naszym hotelu mogliśmy doskonalić umiejętności pielęgnacji trawnika, przycinania żywopłotu oraz dbania o róże. Nie obeszło się również bez wykorzystania naszej wyobraźni i talentów rysowniczych. Wykorzystaliśmy je projektując otwarte tereny zieleni oraz miejsca do rekreacji. Mieliśmy możliwość wykazać się znajomością metod organizacji robót wykończeniowych pracując przy renowacji obiektów użyteczności publicznej. W miejscowości Aigani udzielaliśmy się przy pracach remontowych w lokalnej szkole i przedszkolu. Zaowocowało to nawiązaniem przyjaźni z uczniami oraz szefem firmy budowlanej – Christosem. Jako dowód zadowolenia z wykonanej przez nas pracy oraz nawiązania więzi z dziećmi otrzymaliśmy od nich wspaniałą kartkę z podziękowaniami.  Mieliśmy również okazję porozmawiać z ciekawymi osobami z branży reklamowej w  Larisie. Greccy specjaliści od reklamy szczegółowo opowiedzieli nam czym się zajmują i dali wiele cennych rad, które zainspirowały nas do dalszej pracy w zawodzie technika organizacji reklamy. Udoskonalaliśmy nasze umiejętności projektowania i tworzenia ciekawych, kreatywnych projektów z branży marketingowej, graficznej i reklamowej.

                   Oprócz ciężkiej pracy i nauki znaleźliśmy też czas na rekreację, poznawanie kultury greckiej, kuchni oraz języka. W pamięci na pewno najdłużej pozostaną nam wycieczki, które zorganizował nasz partner zagraniczny OLYMPUS EDUCATION SERVICES. W trakcie wyjazdów mogliśmy poznać kulturę Grecką i obyczaje naszych gospodarzy. Bezapelacyjnie najlepszą częścią praktyk był rejs statkiem po Zatoce Pegasitikos, podczas którego poznaliśmy wielu nowych ludzi oraz kapitana z jego rodziną i załogą. Spędziliśmy tam cudowny dzień, podziwialiśmy widoki, tańczyliśmy na statku, pływaliśmy w morzu, obserwowaliśmy delfiny. Doświadczyliśmy wielu uroków Grecji. Zachwyciły nas klasztory, Meteory, stary zamek oraz Pantaleon. Poznałyśmy różne zwyczaje i potrawy greckie. Pogoda nam dopisywała, więc nie było problemu ze zwiedzaniem i poznaniem wielu ciekawych miejsc. Zwieńczeniem każdego dnia była kąpiel w Morzu Egejskim.

       Praktyki w Grecji pokazały nam, jak wiele mamy możliwości rozwoju zawodowego,  pokazały też „kawałek świata”. Teraz, ze zdobytą wiedzą i motywacją do pracy, nie zamierzamy przestawać działać!

        

       Carpe diem! Uczniowie ZSKŚiA w Giżycku.

        

     • Zawody rejonowe w halowej piłce nożnej
      • Zawody rejonowe w halowej piłce nożnej

      • W dniu 14 stycznia w hali ZSKŚIA odbyły się zawody rejonowe w halowej piłce nożnej w ramach Mistrzostw Województwa W-M SZS. W turnieju wzięły udział trzy zespoły: ZSLiZ Olecko, ZSZ Gołdap i drużyna naszej szkoły, która zajęła pierwsze miejsce pokonując zespół z Gołdapi 5 : 2 i Olecka 3 : 2. Turniej półfinałowy po feriach zimowych 14.02.2020 r.

     • NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ
      • NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ

      • Dnia 5 grudnia 2019r., w wigilię Mikołajek, w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu po raz ósmy odbyły się „Nocne Igraszki z Nauką”. W cieszącym się wśród uczniów popularnością interdyscyplinarnym konkursie wzięło udział 10 drużyn klas I-III. Każda drużyna składała się z pięciu osób. Igraszki rozpoczęły się o godz. 18-tej i trwały do późnych godzin wieczornych. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej ZSKŚiA. Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwały pani Marzena Trusewicz-Żakiewicz oraz pani Małgorzata Krywko.

       Podczas igraszek przeprowadzonych zostało 18 konkurencji. Zadania z którymi mierzyli się uczniowie dotyczyły różnych dziedzin m.in. języka polskiego, języków obcych, matematyki, fizyki, biologii, przedmiotów zawodowych.  Miały one formę łamigłówek logicznych, krzyżówek, tangramów, origami. Podczas wykonywania zadań trzeba było wykazać się kreatywnością wykonując najdłuższy, statyczny most z pianki florystycznej i wykałaczek,  sprawnością manualną np. wykonując z włóczki łańcuszek szydełkiem według podanego wzoru oraz sprawnością fizyczną, uczestnicząc w konkurencjach sportowych. Po raz szósty odbył się konkurs wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie przeprowadzony przez przedstawicieli Placówki Terenowej KRUS w Giżycku. Debiutantem wśród konkurencji był turniej planszówek. Uczniowie zagrali pod czujnym okiem pani Magdaleny Czaus w grę „Na końcu języka”. Jak co roku największą atrakcją było karaoke oraz zatańczenie  przez wszystkich uczestników „belgijki” oraz zumby do piosenki piosenki ,,Chocolate - choco choco”.

       Podczas imprezy obecni byli zaproszeni goście:

       1. Jarosław Kulhawik - dyrektor ZSKŚiA
       2. Dariusz Radziulewicz – wicedyrektor ZSKŚiA
       3. Marian Mieńko - Radny Powiatu Giżyckiego, dyrektor MOSIR
       4. Anna Kutnik i Anna Binik– przedstawicielki Placówki Terenowej KRUS w Giżycku

       Nocne Igraszki z Nauką są imprezą cieszącą się dużą popularnością wśród młodzieży szkolnej i absolwentów, których tego dnia również nie zabrakło.

       Komisja Konkursowa VIII edycji Interdyscyplinarnego Konkursu „Nocne Igraszki z Nauką” oceniająca poprawność wykonania zadań, pomysłowość i kreatywność ogłosiła wyniki przyznając: I miejsce klasie 1 TEB (4), II miejsce - 2TRW oraz III miejsce- 1 TAR(4).

       Wszyscy uczniowie biorący udział w nocnych zmaganiach zostali nagrodzeni. Otrzymali dyplomy i cenne nagrody ufundowane przez sponsorów oraz Radę Rodziców w ZSKŚiA.

       Sponsorami nagród byli:

       1. Rada Rodziców w ZSKŚiA
       2. Marian Mieńko
       3. KRUS
       4. Adam Saługa - Pizzeria HALO PIZZA
       5. Wiesława Grabowska- referent ds. żywienia
       6. PPH Kostrzewa Sp. j. - GIŻYCKO
       7. Samorząd Uczniowski
       8. Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”
       9. Wydawnictwo „Nowa Era”
       10. Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro

       Wszystkim sponsorom dziękujemy za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

       Gratulujemy drużynom biorącym udział w nocnych zmaganiach!

       Do zobaczenia za rok!

       Marzena Trusewicz-Żakiewicz

       Małgorzata Krywko
        

     • Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej szkół
      • Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej szkół

      • 9.11.2019 w hali Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej szkół ponadpodstawowych chłopców. Do zawodów zgłosiły się dwie drużyny. Nasi chłopcy pokonali Zespół Szkół Zawodowych 10 do 0.
       Brawoooo! 
       Zawody na szczeblu rejonu już w styczniu.

     • Życzliwi w ZSKŚiA
      • Życzliwi w ZSKŚiA

      • 21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości. To święto pozytywnych emocji i dobrych uczynków.

       W tym dniu, w naszej szkole, idee życzliwości promowali uczniowie z klasy III TA poprzez drobne upominki i serdeczne słowo. O tym, że warto być życzliwym przekonywali również przedstawiciele naszego Samorządu Szkolnego udając się do wybranych szkół podstawowych. Zaopatrzeni w słodkie podarunki i drobne prezenty, wykonane przez młodzież z naszej szkoły, starali się umacniać więzi społeczne i wartości takie jak wrażliwość i tolerancja.

       Aby włączyć się w obchody tego święta wystarczy się uśmiechnąć, być uprzejmym dla innych lub pomóc komuś zupełnie bezinteresownie.

     • Edukacja, integracja i świetna zabawa...
      • Edukacja, integracja i świetna zabawa...

      • 21 listopada - dzień pełen wrażeń. Edukacja, integracja i świetna zabawa były udziałem uczniów ZSKŚiA .

       Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zachwyciły musicalem w iście brodway'owskim stylu pt. "Upiór w operze", a Strefa Wysokich Lotów pozwoliła spożyć nadmiar energii podczas zajęć akrobatycznych.

       To był baaaardzo udany dzień.

     • Podsumowanie Tygodnia Kariery w ZSKŚiA
      • Podsumowanie Tygodnia Kariery w ZSKŚiA

      •           

                   Kolejny raz Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku włączył się  w Ogólnopolski Tydzień Kariery, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Pasja, profesja, powołanie…”. W tym roku szkolnym  tematyka Tygodnia Kariery miała na celu wspieranie uczniów w realizacji ich pasji i zachęcanie do rozwijania zainteresowań, co warunkuje w przyszłości skuteczniejsze podejmowanie decyzji na drodze kształcenia i wyborze zawodu. Tegoroczne hasło zainspirowało nauczycieli przedmiotów zawodowych do działań zmierzających w kierunku odkrywania w sobie pasji i predyspozycji zawodowych przez uczniów lokalnych szkól podstawowych. Z tego powodu uczniowie poszczególnych kierunków kształcenia wraz z opiekunami przygotowali na holu głównym szkoły stoiska przybliżające charakter zawodu oraz możliwości dalszego kształcenia i zatrudnienia.

                   Po zapoznaniu się wystawą  ósmoklasiści mieli możliwość uczestniczenia w wybranych przez siebie warsztatach z zakresu: biznesu, florystyki, decoupageu, geodezji, reklamy, wykończenia wnętrz oraz „czystej energii”. Z kolei uczniowie szkoły podstawowej w Pozezdrzu i Rynie poznawali różne profesje i, uczestnicząc w grze edukacyjnej „Zawodowy symulator – doświadczam, projektuję, decyduję”, mogli sprawdzić się w danym zawodzie, weryfikując swoje umiejętności. Innym działaniem podjętym w ramach Tygodnia Kariery był udział naszych uczniów w prezentacji „Motywowanie samego siebie, planowanie i celowe działanie” przeprowadzonej przez  Panią Martę Knaś – doradcę koordynatora w projekcie „Warmia i Mazury doradztwem zawodowym stoi”. Kulminacją podjętych działań było spotkanie maturzystów z lokalnymi przedsiębiorcami i przedstawicielami pracodawców. Pozwoliło ono zrozumieć młodym ludziom zasady funkcjonowania na rynku pracy i prowadzenia działalności gospodarczej. Stało się jednocześnie cennym doświadczeniem w planowaniu kariery zawodowej. Wartościowych wskazówek udzielili: Pani Maria Popieluch – prezes Stowarzyszenia na Rzecz Chorych z Choroba Nowotworową „Promyk”, Pani Ewa Unrug – Wiszowaty – naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Giżycko, Pani Daria Bałtulis – pośrednik nieruchomości oraz właścicielka FHU „Klarysa”, Pan Marian Romejko – właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców „Mig” oraz Pan Tomasz Kiłyk – właściciel firmy związanej z przedstawieniami artystycznymi „Tony Dźwięku”.

                   Mamy nadzieję, że przeprowadzone działania posłużyły młodym ludziom i skutkować będą właściwym i satysfakcjonującym wyborem drogi zawodowej.

        

       Anna Czernel

       Edyta Trościanko

     • ZSKŚiA w Grecji
      • ZSKŚiA w Grecji

      • Po Litwie, Turcji, Czechach, Holandii, Niemczech przyszła kolej na  „podbój” Grecji.

       W dniach 7-18 października 2019 r. 30 uczniów klas III  z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska

       i Agrobiznesu w Giżycku uczestniczyło w praktykach zawodowych w Grecji.

       Praktyki odbyły się w ramach projektu p.t. „Nowoczesne praktyki zagraniczne formą podwyższenia umiejętności zawodowych uczniów techników oraz ich mobilności na krajowym i zagranicznym rynku pracy” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu POWER, na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna.

                       Wyjazd młodzieży był poprzedzony wizytą przygotowawczą do Leptokari położonej w południowej części Riwiery Olimpijskiej, u wschodnich zboczy masywu Olimpu przez Dyrektora Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu Jarosława Kulhawika oraz wicedyrektora – koordynatora projektu Dariusza Radziulewicza.

       Podczas praktyk uczniowie poszerzali zdobyte w szkole umiejętności oraz zdobywali nowe  doświadczenia zawodowe.

       Uczniowie technikum agrobiznesu zapoznali  się z uprawą drzew oliwnych, granatów, uprawą hydroponiczną warzyw. Wykonywali prace ogrodnicze i pielęgnacyjne na plantacjach oraz w szklarniach. Zapoznali się zasadami prowadzenia i  funkcjonowania  winnicy.

       Grecy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczniami technikum inżynierii środowiska i melioracji w zakresie  technologii nawadniania plantacji kiwi,  upraw hydroponicznych, procesów uzdatniania wody i oczyszczania ścieków oraz utylizacji odpadów komunalnych. Praktykanci zapoznali  się również z cieplną instalacją geotermalną oraz sposobami wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Ciekawe były również zajęcia związane z wykonywaniem pomiarów geodezyjnych.

       Uczniowie technikum budownictwa wykonywali różne prace budowlane i remontowe m.in przeprowadzili  kapitalny remont sali konferencyjnej  pobliskiego urzędu .

       Wszyscy praktykanci uczestniczyli w szkoleniu BHP , warsztatach  dotyczących zakładania, prowadzenia i kreowania wizerunku własnej firmy. Obowiązkowo brali udział w warsztatach kulturowo – językowych, podczas których poznali burzliwą historię Grecji, podstawowe zwroty grzecznościowe umożliwiające komunikowanie się w języku greckim, uczyli się tańców greckich.

       W czasie wolnym od praktyk nasz partner zagraniczny OLYMPUS EDUCATION SERVICES  organizował wycieczki krajoznawcze. Podczas wyjazdu do Salonik młodzież poznała zabytki i historię miasta i Grecji. Z Litochoro - greckiego Zakopanego - uczniowie przeszli wąwozem do miejsca, w którym kąpieli zażywała grecka bogini miłości Afrodyta. W Paleos Pantaleimonas podziwiali nie tylko uroki tej wioski położonej w paśmie gór Olimp, ale również widok na Riwierę Olimpijską. Wycieczka na Meteory dostarczyła kolejnych emocji. Masyw skał, na których szczytach wzniesione są prawosławne klasztory zrobił na każdym ogromne wrażenie.  Rejs na wyspę Skiathos był kolejną dawką niesamowitych przeżyć. Ze statku można było podziwiać krajobraz, a sama wyspa zaskoczyła wszystkich pięknymi, wąskimi uliczkami i unikalną, występującą tylko tam roślinnością.

       Obowiązkowym punktem programu podczas pobytu w Grecji była oczywiście kąpiel w morzu Egejskim.

       Pobyt w Grecji przyczynił się również do pogłębienia umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

       Ciekawe zajęcia, piękna przyroda, znakomite warunki socjalne i  wyśmienite jedzenie w kompleksie hotelowym „Poseidon Palace” oraz wspaniała atmosfera na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestników.

       Opiekę  uczniom  w czasie pobytu zapewniali organizatorzy praktyk ze strony greckiej oraz nauczyciele ze szkoły Małgorzata Krywko, Sławomir Łapkiewicz i Robert Płatosz.

       Kolejna grupa  uczniów ZSKSiA odwiedzi Grecję w maju 2020 roku.

        

       Nauczyciele ZSKŚiA

     • Kolejny sukces ZSKŚiA
      • Kolejny sukces ZSKŚiA

      • Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Brawo dziewczyny za serce i walkę. Gratulacje!

       Opiekun - Ewa Poczynek

     • Otrzęsiny klas I
      • Otrzęsiny klas I

      • Tradycją szkoły ZSKŚiA są otrzęsiny klas I.

       W naszej szkole odbyły się w piątek 11 października.

       Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą o szkole, ale także talentem artystycznym oraz kulinarnym,

        

       Klasy I okazały się bardzo pomysłowe, odważne i sprytne. Na zakończenie tradycyjnie wszyscy zatańczyli ulubiony taniec uczniów - Belgijkę.

        

       Po odbytych "chrzcinach" klas I, uważamy, że zostały przyjęte do wspólnoty szkolnej. Mamy nadzieję, że będą mile wspominać chwile przeżyte razem z nami w szkole.

        

       Całe wydarzenie zostało przygotowane przez klasę II TRK.

        

     • JESTEŚMY W FINALE WOJEWÓDZTWA !!!
      • JESTEŚMY W FINALE WOJEWÓDZTWA !!!

      • Chodań Mateusz, Dziczek Arkadiusz, Janczurewicz Szymon, Kurcewicz Rafał, Kuźma Patryk , Perkowski Jakub, Sadocha Krystian, Skrobisz Kacper, Wilgocki Łukasz,Wojciechowski Hubert to reprezentanci naszego Zespołu Szkół, którzy pokonali drużyny Ełku,Gołdapi i Olecka w piłce nożnej.

       Zdobyli to czego oczekiwaliśmy, awans do Finału Wojewódzkiego️.

     • Mistrzostwa Powiatu SZS w piłce nożnej
      • Mistrzostwa Powiatu SZS w piłce nożnej

      • 1 października w ramach Mistrzostw Powiatu SZS w piłce nożnej dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy zaś w pięknym stylu wywalczyli I miejsce.

       Zawody rejonowe już w najbliższy piątek na Orliku przy SP nr 7.

       Trzymamy kciuki za chłopaków. Finał jest blisko.

     • ,,Dzień Chłopaka wg 1 TEB"
      • ,,Dzień Chłopaka wg 1 TEB"

      • Wczorajszy Dzień Chłopaka to świetna okazja, aby wybrać się na kręgle. W ten sposób klasa 1 TEB wraz z wychowawczynią postanowiła uczcić to święto. Oprócz tego była również pizza. Dziewczęta spisały się na 5+. Liczą na rewanż ze strony chłopców

     • „Pod żaglami Zawiszy”
      • „Pod żaglami Zawiszy”

      • „Pod żaglami Zawiszy” - uczeń naszej szkoły kl. 4 TB, Karol Godziembski, spełnia swoje marzenie.

       Wyruszył w dwutygodniowy rejs po Bałtyku na żaglowcu ,,Zawisza Czarny". Jest to flagowy żaglowiec Związku Harcerstwa Polskiego i jednocześnie największy żaglowiec skautowy na świecie.

       To statek z duszą, który przez ponad 50 lat swojej służby na morzach i oceanach dorobił się grupy wiernych sympatyków i fascynatów. Dzieje się tak dlatego, że każdy kto choć na krótko przebywał na jego pokładzie chłonie doskonałą atmosferę Zawiszy.

       Sentyment wielu żeglarzy do naszego żaglowca wynika też prawdopodobnie z tego, że wielu dzisiejszych wilków morskich stawiało na nim swoje pierwsze kroki - czy to jako żeglarze - czy jako oficerowie wachtowi, tak jak obecnie Karol.

     • Mistrzostwa Powiatu SZS w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
      • Mistrzostwa Powiatu SZS w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

      • W dniu 24.09.2019 r. w hali sportowej ZSKŚIA odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

       Dziewczęta zajęły I miejsce i będą grały w zawodach rejonowych. Trzymamy kciuki by dotarły do finału.

       Chłopcy zajęli III miejsce. Awans był blisko. Rzuty karne decydowały o wyłonieniu zwycięzcy w meczu o II miejsce i awansie do rozgrywek wyższego szczebla.

       Dziękujemy kibicom za wspaniały i kulturalny doping ,a zawodnikom ambicji i woli walki sportowej. Tak trzymać.

        

       Opiekun Sylwester Choiński

     • Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce 3x3 Streetball dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych
      • Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce 3x3 Streetball dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych

      • W dniu 20.09.2019 na obiektach sportowych ZSKŚIA w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce 3x3 Streetball dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych.

       Nasze dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały do dalszego szczebla rozgrywek. Chłopcy zajęli miejsce IV. Składy drużyn: dziewczęta - Patrycja Bekalska, Roksana Bober, Aleksandra Górynowicz - Fundichely,Oliwia Januszkiewicz., chłopcy: Tomasz Krzemiński, Jakub Pachucki,Rafał Sak, Hubert Wojciechowski.

       Opiekun zespołów Sylwester Choiński.

       Gratulujemy

  • Kontakt

   • Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu
   • zsksia1@wp.pl
   • (87) 428 24 84
   • ul. T. Kościuszki 23 11-500 Giżycko Poland
   • e-mail: malczyk@togatus.pl
 • Zostań naszym fanem