• Kadra kierownicza

          • Jarosław Kulhawik
          • Jarosław KulhawikDyrektor szkoły; nauczyciel wychowania fizycznego
          • Dariusz Radziulewicz
          • Dariusz RadziulewiczWicedyrektor szkoły; nauczyciel matematyki
          • Joanna Augustynowicz
          • Joanna AugustynowiczKierownik internatu szkoły
          • Emir Asanowicz
          • Emir AsanowiczKierownik administracyjno - gospodarczy
      • Nauczyciele

          • Andrzej Arian
          • Andrzej ArianNauczyciel historii, historii i społeczeństwa oraz podstaw przedsiębiorczości; trener II klasy - tenis stołowy
          • Violetta Arian
          • Violetta ArianNauczycielka języka polskiego, języka rosyjskiego oraz wiedzy o kulturze
          • Iza Biały
          • Iza BiałyNauczycielka języka polskiego
          • Sylwester Choiński
          • Sylwester ChoińskiNauczyciel wychowania fizycznego; trener II klasy - lekkoatletyka
          • Halina Czarnecka
          • Halina Czarnecka Nauczycielka przedmiotów zawodowych inżynierii środowiska i melioracji
          • Magdalena Czaus
          • Magdalena CzausNauczycielka przedmiotów zawodowych architektury krajobrazu
          • Anna Czernel
          • Anna CzernelNauczycielka ekonomicznych przedmiotów zawodowych
          • Anna Daraż
          • Anna DarażNauczycielka języka angielskiego
          • Barbara Ejsymont
          • Barbara EjsymontWychowawca internatu szkoły
          • Marta Fedusio
          • Marta FedusioNauczycielka przedmiotów zawodowych budowlanych
          • Tomasz Gabruś
          • Tomasz GabruśNauczyciel przedmiotów zawodowych urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
          • Agnieszka Kajpust
          • Agnieszka KajpustWychowawca internatu szkoły
          • Renata Kozłowska
          • Renata KozłowskaNauczycielka języka francuskiego
          • Agnieszka Kożuch
          • Agnieszka KożuchWychowawca internatu szkoły
          • Małgorzata Krywko
          • Małgorzata KrywkoNauczycielka matematyki
          • Sławomir Łapkiewicz
          • Sławomir ŁapkiewiczNauczyciel języka angielskiego
          • Patrycja Młyniec
          • Patrycja MłyniecNauczycielka języka niemieckiego
          • Grażyna Nerek
          • Grażyna NerekBibliotekarz szkoły
          • Waldemar Marek Niemyjski
          • Waldemar Marek NiemyjskiNauczyciel matematyki
          • Łukasz Orczyc-Musiałek
          • Łukasz Orczyc-MusiałekNauczyciel języka angielskiego
          • Dariusz Pachucki
          • Dariusz PachuckiNauczyciel wychowania fizycznego
          • Krystyna Piotrowska
          • Krystyna PiotrowskaNauczycielka religii
          • Ewa Poczynek
          • Ewa PoczynekNauczycielka wychowania fizycznego
          • Robert Płatosz
          • Robert Płatosznauczyciel przedmiotów zawodowych inżynierii środowiska oraz urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
          • Tomasz Rzeczycki
          • Tomasz RzeczyckiNauczyciel informatyki, przedmiotów zawodowych organizacji reklamy oraz przedmiotów zawodowych technicznych
          • Wiesław Sakowski
          • Wiesław SakowskiNauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych, agrobiznesu oraz mechanicznych, instruktor nauki jazdy
          • Ryszard Stankiewicz
          • Ryszard StankiewiczNauczyciel przedmiotów zawodowych budownictwa
          • Katarzyna Szczęsna
          • Katarzyna Szczęsna Wychowawca internatu szkoły
          • Edyta Trościanko
          • Edyta TrościankoPedagog szkoły
          • Marzena Trusewicz-Żakiewicz
          • Marzena Trusewicz-ŻakiewiczNauczycielka chemii, fizyki oraz zawodowych przedmiotów urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
          • Renata Warecha
          • Renata WarechaNauczycielka zawodowych przedmiotów agrobiznesu
          • Jowita Wis
          • Jowita WisNauczycielka historii, geografii oraz wiedzy o społeczeństwie
          • Agnieszka Zabielska
          • Agnieszka Zabielska Nauczycielka biologii, wychowania do życia w rodzinie oraz przedmiotów zawodowych ochrony środowiska
      • Administracja i obsługa

          • Nina Bajkowska
          • Nina BajkowskaReferent ds finansowych
          • Tadeusz Bojarski
          • Tadeusz BojarskiKonserwator
          • Danuta Danowska
          • Danuta DanowskaPomoc kuchenna
          • Elwira Filipek
          • Elwira FilipekSprzątaczka
          • Jan Romuald Gibner
          • Jan Romuald GibnerKonserwator
          • Wiesława Grabowska
          • Wiesława GrabowskaReferent ds żywieniowych
          • Elżbieta Grochocka
          • Elżbieta GrochockaPomoc kuchenna
          • Ewa Grodzka
          • Ewa GrodzkaKucharka
          • Jadwiga Grygojć
          • Jadwiga GrygojćPomoc kuchenna
          • Teresa Krysiak
          • Teresa KrysiakPomoc kuchenna
          • Anna Kujawa
          • Anna KujawaPomoc kuchenna
          • Bożena Kundzicz
          • Bożena KundziczSprzątaczka
          • Katarzyna Łubik
          • Katarzyna ŁubikSprzątaczka
          • Edyta Mazurek
          • Edyta MazurekSprzątaczka
          • Sławomir Nowicki
          • Sławomir NowickiRobotnik gospodarczy
          • Maria Jolanta Płatosz
          • Maria Jolanta PłatoszSekretarz szkoły
          • Elżbieta Sepko
          • Elżbieta SepkoSprzątaczka
          • Janina Widzicka
          • Janina WidzickaSprzątaczka
    • Kontakt

      • Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu
      • zsksia1@wp.pl
      • (87) 428 24 84
      • ul. T. Kościuszki 23 11-500 Giżycko
  • Zostań naszym fanem